❗️ Punkty Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży❗️

✅Pomoc jest świadczona w lokalnych Punktach w Wałbrzychu, Jeleniej Górze, Legnicy i Wrocławiu – we Wrocławiu pomoc jest świadczona w Centrum Pomocy Dzieciom przy ul. Grabiszyńskiej 35-39B, a w pozostałych miastach w budynkach filii Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli.
✅Oferowane wsparcie ma na celu pomóc dziecku w takich sytuacjach, jak: przemoc w rodzinie, kryzys emocjonalny, konflikty z rówieśnikami, zwiększony poziom stresu lub złości, doświadczanie lub przejawianie agresji, odczuwanie presji ze strony rówieśników lub osób dorosłych.
✅Jak zapisać się na bezpłatne konsultacje psychologiczne?
📍 Aby skorzystać z pomocy psychologa, należy zarejestrować się telefonicznie w Fundacji NON LICET pod numerem telefonu: 572 014 532. Numer jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-20:00.
✅Osoby Pierwszego Kontaktu udzielą wsparcia i informacji oraz umówią opiekuna wraz z dzieckiem na konsultacje psychologiczne. W przypadku bezpośredniej pomocy dla dziecka, pierwsza konsultacja zawsze odbywa się z rodzicem/opiekunem.
➡️Dodatkowe informacje można również uzyskać pod adresem mailowym: cpd@nonlicet.pl.
➡️Aby skorzystać z pomocy, wystarczy mieszkać na terenie województwa dolnośląskiego – nie trzeba być ubezpieczonym.

✅Zachęcamy do korzystania z pomocy psychologicznej w ramach projektu Samorządu Województwa Dolnośląskiego realizowanego z Fundacja NON LICET.

Ulotka do pobrania: https://www.nonlicet.pl/wp-content/uploads/2023/05/PUNKTY-DOLNY-SLASK.jpg

Post na Facebooku do udostępnienia: https://tiny.pl/crdk7  

Projekt jest finansowany ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

2023-07-26T08:37:42+00:0030 maja 2023|

Przejdź do góry