Zostań Darczyńcą

Zostań Darczyńcą2021-05-30T14:17:21+00:00

Dołącz do Klubu Darczyńcy i pomagaj razem z nami!

Pomóż nam chronić dzieci przed krzywdzeniem

W naszym województwie brakuje miejsc u specjalistów świadczących bezpłatną pomoc dla dzieci, wobec których dorośli stosowali lub stosują przemoc fizyczną, seksualną i psychiczną. Jej skutki pozostawiają w psychice ślad, często na całe życie. Aby zapewnić krzywdzonemu dziecku zdrowe i spokojne dzieciństwo, zwykle potrzebujemy co najmniej kilku miesięcy pracy psychologa z nim i z jego opiekunem.

Dlatego od września chcemy uruchomić dodatkowe dyżury psychologów, dzięki którym obejmiemy bezpłatną pomocą większą liczbę dzieci, również z mniejszych miejscowości pod Wrocławiem.

Dzięki stałym przelewom od indywidualnych darczyńców, możemy planować stabilną, długofalową pomoc. Nawet drobna kwota, która jest wpłacana regularnie co miesiąc, daje nam więcej możliwości niż jednorazowa darowizna. Czy wiesz, że wystarczy, aby kilka tysięcy osób ustawiło stałe zlecenie darowizny w wysokości 10 zł miesięcznie, aby zapewnić stabilną pomoc osobom doświadczającym przemocy? Pewność, że co miesiąc mamy środki na prowadzenie naszego Ośrodka, to gwarancja, że będziemy w stanie bez przeszkód nieść pomoc tym, którzy nas potrzebują: ofiarom przemocy fizycznej, psychicznej i seksualnej, w tym dzieciom krzywdzonym, oraz osobom przeżywającym kryzys.

Wystarczy, że ustawisz stały przelew (inaczej: zlecenie stałe) na dowolną kwotę. Pamiętaj, że z niewielkich kwot tworzą się wielkie sumy, które gwarantują, że osoby pokrzywdzone będą miały stabilną pomoc w naszym Ośrodku. Mała wielka rzecz – ustaw przelew stały!

Co to jest stały przelew/zlecenie stałe?

To przelew cykliczny, który bank będzie wykonywał za Ciebie co miesiąc. Ty decydujesz, jaka to będzie kwota.

Pomoc finansowa – zlecenia stałe:

Sprawdź jak utworzyć zlecenie stałe w Twoim banku:

PKO BP
Pekao SA
Santander Bank Polska
mBank
ING Bank Śląski
BNP Paribas
Bank Millennium
Nest Bank
Credit Agricole
Citi Handlowy
Alior Bank
BOŚ Bank
Getin Noble Bank
Bank Pocztowy
Plus Bank
Bank BPS
SGB Bank
Idea Bank
Bank Gospodarstwa Krajowego
Bank BPH

Jakie dane powinien zawierać przelew:

 

tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Alior Bank SA 45 2490 0005 0000 4530 9931 6699

Fundacja „NON LICET” Pomoc Ofiarom Przemocy w Rodzinie

Stalowa 6A, 53-425 Wrocław

Dziękujemy Ci w imieniu osób poszukujących u nas pomocy!

Zespół Fundacji NON LICET

Go to Top