Loading...
Strona główna2021-08-14T06:17:23+00:00

O nas

Od ponad 20 lat niesiemy pomoc osobom, które doświadczają różnego rodzaju przemocy domowej. Pomagamy zarówno dorosłym, jak i dzieciom. W naszym Ośrodku panuje przyjazna atmosfera, a specjaliści zapewniają profesjonalną pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i prawną.

Jako główne cele stawiamy sobie pomoc w kryzysie i przemocy domowej. Zapewniamy wsparcie, informujemy o prawach i formach pomocy, pomagamy znaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji.

Aktualności

Więcej

Przerwij to – szkoła Liderek i Liderów antyprzemocowych

18 sierpnia 2021|0 Comments

Przerwij to - szkoła Liderek i Liderów antyprzemocowych Zapraszamy na bezpłatny, intensywny kurs rozwoju wolontariatu antyprzemocowego. W ramach kompleksowego kursu wykształcimy grupę Wolontariuszy - trenerów antyprzemocowych, którzy następnie przeprowadzą własne działania edukacyjne i uświadamiające na terenie [...]

Przerwa wakacyjna

10 sierpnia 2021|0 Comments

W sierpniu nasza Fundacja zawiesza dyżury. Wracamy do Was 1 września. Podczas naszej przerwy w pracy, zachęcamy do kontaktu z innymi organizacjami niosącymi pomoc osobom doświadczającym przemocy domowej: telefonicznie lub osobiście: Ośrodek Interwencji Kryzysowej, ul. [...]

Nasze działania

Wesprzyj nas

Współpraca

Nasza lokalizacja

Fundacja NON LICET

ul. Stalowa 6A
53-425 Wrocław

telefon: 572 108 352

e-mail: fundacja@nonlicet.pl
Godziny pracy:

pon–pt: 16:00–20:00

Jak do nas trafić?

Aby do nas trafić, trzeba wejść/wjechać bramą wjazdową w podwórze na początku ulicy Stalowej (przy skrzyżowaniu ul. Kruczej i Mieleckiej z ul. Stalową) i skręcić dwa razy w prawo. Siedziba mieści się w oficynie. Nad bramą wjazdową zobaczycie znak „Fundacja NON LICET” ze strzałkami wskazującymi drogę. W razie problemów z trafieniem prosimy o kontakt telefoniczny.

Komunikacja miejska

Około 100 metrów od naszej siedziby znajduje się przystanek autobusów linii A, 125 i 325, przystanek „Krucza (Mielecka)”. Kawałek dalej, na drugim końcu ul. Mieleckiej przy skrzyżowaniu z ul. Hallera znajduje się przystanek „Mielecka” linii tramwajowej nr 14 i 20 oraz autobusów pod Centrum Handlowym BOREK.

Parking

Nie ma tutaj parkingu, ale możecie zostawić samochód przy ul. Stalowej lub w podwórzu – zwykle są tu wolne miejsca.

Przejdź do góry