Zapraszamy dzieci, młodzież oraz ich rodziców/opiekunów do korzystania z bezpłatnej pomocy psychologicznej w Jeleniej Górze.

Konsultacje będą się odbywały w środy w godzinach 9:00-13:00

  •       w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli przy ul. 1 Maja 43 w Jeleniej Górze
  •       zdalnie (on-line) – poprzez Skype/telefon
Jak zapisać się na bezpłatne konsultacje psychologiczne?
➡️Aby skorzystać z pomocy psychologa, należy zarejestrować się telefonicznie w Fundacji NON LICET pod numerem telefonu: 572 108 352.
Numer jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:00.
Aby skorzystać z pomocy, wystarczy mieszkać na terenie województwa dolnośląskiego – nie trzeba być ubezpieczonym. Zapraszamy do pobrania i przekazania dalej naszej ulotki: ULOTKA – Jelenia Góra – Punkt Pomocy Dzieciom i Młodzieży.

Do kogo przede wszystkim kierujemy naszą ofertę pomocową?

Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży oraz ich rodziców i opiekunów. W wyjątkowych sytuacjach z konsultacji mogą również skorzystać profesjonaliści pracujący z dziećmi, którzy jako świadkowie mają uzasadnione obawy o bezpieczeństwo dziecka.

Oferowane wsparcie ma na celu pomoc dziecku i jego rodzicowi lub opiekunowi, w szczególności w takich sytuacjach, jak: przemoc w rodzinie, kryzys emocjonalny, konflikty z rówieśnikami/osobami dorosłymi, zwiększony poziom stresu lub złości, doświadczanie lub przejawianie agresji werbalnej i niewerbalnej, odczuwanie presji ze strony rówieśników lub osób dorosłych.

Więcej informacji można także uzyskać pod adresem: fundacja@nonlicet.pl.

Projekt jest współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

ULOTKA – Jelenia Góra – Punkt Pomocy Dzieciom i Młodzieży

2022-06-20T15:38:35+00:0020 czerwca 2022|

Przejdź do góry