Mamy do oddania 6 foteli klubowych, które kilkanaście lat temu Fundacja NON LICET Pomoc Ofiarom Przemocy w Rodzinie (www.nonlicet.pl) otrzymała na wyposażenie salki szkoleniowej od hotelu robotniczego.

Fotele w większości są w bardzo dobrym stanie, wymagają wyczyszczenia i ew. drobnej renowacji.

Przez te lata z foteli korzystali członkowie grup wsparcia dla osób pokrzywdzonych przemocą, uczestnicy licznych szkoleń i warsztatów (m.in. dla nauczycieli, pedagogów i psychologów, w zakresie tego, jak reagować na symptomy krzywdzenia dzieci – https://www.nonlicet.pl/pl/nasze-dzialania/#_szkolenia). Teraz jednak chcemy wyposażyć salkę w lekkie krzesła konferencyjne, które w razie potrzeby można nałożyć jedno na drugie, a fotele klubowe oddać komuś, komu się przydadzą.

Możemy oddać je za darmo, jednak bylibyśmy bardzo wdzięczni nowym właścicielom za przekazanie darowizny i wsparcie naszej zbiórki funduszy na pomoc dla dzieci krzywdzonych. Wpłaty można przekazać online za pośrednictwem naszej strony https://www.nonlicet.pl/pl/wesprzyj-nas/#_przekaz-darowizne, przelewem na nasze konto, osobiście w biurze Fundacji przy okazji odbioru fotela lub przelewem na konto (dane do przelewu również można znaleźć pod ww. adresem).

Bardzo chętnie również przekażemy fotele osobom, które chciałyby np. odnowić je i wylicytować poprzez konto https://charytatywni.allegro.pl/, a dochód przekazać na pomoc dzieciom krzywdzonym. Z radością pomożemy w promocji takiej aukcji.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem 531937176 lub adresem fundacja@nonlicet.pl.

2021-01-19T20:00:44+00:0017 marca 2019|

Przejdź do góry