Kilka tygodni temu pan Jakub Wesołowski, autor bloga http://szydercawloczykij.blogspot.com/, zgłosił się do nas z informacją przedsięwzięciu grupy blogerów, którzy chcieli wspólnie poruszyć temat przemocy domowej w swoich wpisach. Autentyczne teksty, historie z życia. Akcja całkowicie oddolna.

Dziękujemy panu Jakubowi Wesołowskiemu i jego znajomym za to, że zdecydowali się poruszyć temat, który niestety dalej funkcjonuje jako tabu w naszym społeczeństwie. Wierzymy, że dzięki takim akcjom więcej osób poczuje, że nie ma się czego wstydzić – że to sprawca powinien czuć wstyd. I zgłoszą się do nas lub do innych organizacji, takich jak Stowarzyszenie Intro, WrocławFundacja Centrum Praw Kobiet oddział we WrocławiuStowarzyszenie Psychoedukacji i Terapii “Evolutio” we Wrocławiu, do ogólnopolskiego pogotowia Niebieska Linia IPZ lub do innych organizacji, gdzie dostaną wsparcie i pełne informacje o tym, jakie prawa im przysługują i jaką pomoc mogą uzyskać.

Poza akcją uświadamiającą, pan Jakub pomaga nam również zebrać fundusze na specjalistyczną pomoc psychologiczną dla dzieci krzywdzonych i ich opiekunów. Zapraszamy do udziału w licytacji na Allegro. Listę przedmiotów znajdziecie na: http://szydercawloczykij.blogspot.com/. Serdecznie zachęcamy! Do wygrania płyta Musiel/Emce, filiżanki z “Pocałunkiem” Klimta, księżycowy obraz, biżuterię i inne fanty:) Dochód z aukcji zostanie przekazany bezpośrednio na pomoc dla dzieci krzywdzonych.

Możecie również wpłacać darowizny na nasze konto z tytułem DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE lub za pośrednictwem naszej strony, przez e-przelew lub kartą: https://www.nonlicet.pl/pl/wesprzyj-nas/#_przekaz-darowizne.

2021-01-19T20:00:45+00:0030 października 2018|

Przejdź do góry