Bezpieczne schronienie2024-04-26T08:14:50+00:00

Bliska Ci osoba źle Cię traktuje?

Czujesz się coraz gorzej, mieszkając z nią pod jednym dachem?

Chcesz odnaleźć spokój, bezpieczeństwo, i mieć przestrzeń, na dojście do siebie?

A może ta osoba zaczęła Ci zagrażać, jest coraz bardziej agresywna, i boisz się o bezpieczeństwo swoje i swoich dzieci lub innych osób z rodziny?

Nie zwlekaj – zadzwoń do nas. Zorganizujemy dla Ciebie bezpieczne miejsce, w którym możesz się zatrzymać, również na dłużej:

Oprócz schronienia, otrzymasz też wsparcie – takie, jakiego potrzebujesz. Najczęściej osoby doświadczające przemocy ze strony bliskich, korzystają u nas ze wsparcia psychologicznego, porad prawnych, pomocy psychologicznej dla dzieci będących świadkami przemocy, pomocy socjalnej.

Zadzwoń pod numer 572 108 352, napisz na adres fundacja@nonlicet.pl, lub po prostu przyjdź do nas na Stalową 6a we Wrocławiu i opowiedz nam o tym, co się dzieje. Nie jesteś sama/sam.

Od dnia 01.08.2023 Fundacja NON LICET kontynuuje współrealizowanie projektu pt. REALIZACJA PROGRAMU KOMPLEKSOWEGO WSPARCIA DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY W RODZINIE wraz z Fundacją Na Rzecz Równości oraz Fundacją Centrum Praw Kobiet. Działania będą realizowane do dnia 31.07.2025 r.

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Przejdź do góry